09.06.2013
Azyl…

Wiele ich łączy, mają podobne problemy, walczą z trudną codziennością, martwią się o przyszłość swoich dzieci i delektują się każdym ich sukcesem.  Potrzebują wsparcia, czasem podpowiedzi a czasem tylko żartu dla poprawy nastroju po trudnym dniu albo przepisu na szybki obiad.

Specjalnie dla nich – rodziców podopiecznych SPOA „Dalej Razem”, uruchomiliśmy wirtualną grupę wsparcia „Rodzice Dalej Razem” na platformie Google Plus. To miejsce, gdzie spokojnie można porozmawiać. Postawić pytanie o szkołę, dietę, ubrania dla dzieci, książkę czy lekarza, zaproponować temat rozmowy lub spotkanie, pochwalić się sukcesami naszymi i dzieci. To miejsce rodziców Dalej Razem- ich własne  „po godzinach”.

Zainteresowanych wejściem w nowy, wirtualny świat prosimy o bezpośredni kontakt mailowy na adres stellaolejnik@gmail.com w tytule mail- a podając „Rodzice Dalej Razem”.
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem