14.11.2014
Gala Finałowa projektu „Baśniowa Przedszkolna Góra”

13 listopada w SALI KOLUMNOWEJ Urzędu Marszałkowskiego odbyła się Gala Finałowa podsumowująca projekt „Baśniowa Przedszkolna Góra”. Galę prowadzili artyści Kabaretów „Ciach” i „Jurki”- p.Małgorzata Czyżycka i p.Przemysław „Sasza” Żejmo.

Podczas Gali wszyscy mieli okazję obejrzeć prezentację multimedialną- będącą fotograficzną wędrówką po szczeblach Przedszkolnej Baśniowej Góry.

Nagrody za najlepsze bajki dla dzieci otrzymali : p. Daria Pietrzak (Niepubliczne Przedszkole „Ślimaczek”) za bajkę „Rysunki Feliksa”. Panie: Alicja Pawlak i Małgorzata Kisielowska (przedszkole „Ślimaczek”)- atorki baśni ” Zielona Żabka w Zielonej Górze, oraz Pani Grażyna Skurka (wicedyrektor Miejskiego Przedszkola nr 37 POZYTYWKA) – Autorka „Bajki o szarym Misiu”.

Fragmenty wszystkich bajek mogliśmy usłyszeć na żywo!.

Nagrodzono dzieci – autorów najlepszych prac plastycznych w konkursie „Mali Ilustratorzy- Mój Ulubiony Bajkowy Bohater”. Wśród laureatów znaleźli się  Tomasz Jans, Franciszek Grygiel oraz Filip Piekarczyk.

Galę uświetniły Przedstawienia Teatralne:
„Zielona Magia”  w wykonaniu Nauczycielek z naszego przedszkola oraz
„Bajkowy Kogel- Mogel”  – w wykonaniu nauczycielek z Przedszkolnego Teatru „Belferek”- działającego przy Miejskim Przedszkolu nr 37 POZYTYWKA w Zielonej Górze.

Dziękujemy za zaproszenie. Jest nam bardzo nam miło, że mogliśmy uczestniczyć zarówno w projekcie, jaki i uroczystości finałowej.

Więcej zdjęć w  „GALERII”.

podziękowanie

 

Przedszkole na Facebooku
Nasz kanał na YouTube
NABÓR OTWARTY

plakat a3_Obszar roboczy 1

× Co ja ogłaszam?
Ogłoszenie