26.03.2014
Światowy Dzień Świadomości Autyzmu z Przedszkolem Dalej Razem

Niepubliczne Przedszkole “Dalej Razem” z Oddziałami dla Dzieci z Autyzmem pragnie serdecznie zaprosić na tegoroczne obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, które odbędą się dnia 2 kwietnia w godzinach 10:00 – 13:00 na placu przy Zielonogórskim Ratuszu.

W programie przewidujemy:

  • dla dorosłych – możliwość zaczerpnięcia fachowej wiedzy na temat Autyzmu dziecięcego (diagnoza, wychowanie, edukacja, terapia).
  • dla dzieci – mnogość atrakcji, a wśród nich wspólne zabawy przy stoiskach tematycznych – stoisko plastyczne, zabaw ruchowych; dmuchanie balonów; malowanie twarzy, quiz z upominkami; godzinny pokaz baniek mydlanych (godz.11:00), wspólne zdjęcia.

Chcielibyśmy przy tym pokazać jak funkcjonują dzieci z autyzmem, jak zbudowany jest ich świat, jak postrzegają  otaczającą ich rzeczywistość.

Na znak solidarności z osobami z autyzmem wiele budynków na całym globie rozświeci się na niebiesko.  Pragniemy, aby kolor ten stał się symbolem również i naszej solidarności dlatego  prosimy, aby każda z uczestniczących w obchodach osób, ubrała się w odzienie koloru niebieskiego  (bądź posiadała niebieskie elementy stroju).

 

Przedszkole na Facebooku
Nasz kanał na YouTube
NABÓR OTWARTY

plakat a3_Obszar roboczy 1

× Co ja ogłaszam?
Ogłoszenie