16.01.2014
Zapraszamy na zajęcia dodatkowe!

Przedszkole „Dalej Razem” planuje organizację dodatkowych zajęć dla swoich podopiecznych. Zajęcia te będą otwarte również dla dzieci pracowników stowarzyszenia oraz osób nie związanych z naszą placówką.

Zajęcia będą płatne, a ich koszt uzależniony od liczby uczestników. Otworzymy takie zajęcia dodatkowe na jakie zgłosi się największa liczba chętnych.

Chętnych prosimy o wypełnienie niezobowiązującej ankiety – dzięki temu dowiemy się jakimi zajęciami bylibyście najbardziej zainteresowani.

Ankieta znajduje się w biurze Stowarzyszenia „Dalej Razem”. Dostępna jest również wersja elektroniczna, pod linkiem: Ankieta (prosimy o odesłanie ankiety na adres e-mail: k.mandziuk@dalejrazem.pl lub o zwrot w biurze Stowarzyszenia „Dalej Razem”).

Przedszkole na Facebooku
Nasz kanał na YouTube
NABÓR OTWARTY

plakat a3_Obszar roboczy 1

× Co ja ogłaszam?
Ogłoszenie